Nabídka služeb

V našem studiu nabízíme několik druhů masáží od klasických (rekondičních) masáží, přes detoxikační medové masáže až po uvolňující Breussovu masáž. Ať si vyberete kteroukoli z nich čeká Vás před samotnou masáží krátký rozhovor. V průběhu tohoto rozhovoru proběhne jednoduchá diagnostika, abychom vyloučili případné důvody, pro které by nebylo vhodné masáž provést. Dále se dozvíte, co Vás přibližně čeká a také pár doporučení, jak se po masáži chovat, aby Vám její účinky vydržely co nejdelší dobu.

Informace o cenách jednotlivých masáží naleznete v našem
CENÍKU
Masáže u Vás doma

Nemáte možnost dojíždět na masáže nebo se Vám jednoduše nechce?
Není problém, stačí pár drobností a já ráda přijedu k Vám.

...více

Klasická (REKONDIČNÍ) masáž

Rekondiční nebo také klasická masáž je sled hmatů vycházející ze "švédského pojetí masáže", které zahrnují tlak, tření, hnětení a také vytřásání jednotlivých svalových partií. Jedná se o jednu z nejstarších manuálních technik určených k uvolnění nejen svalů a kloubů, ale i psychického napětí.
                                                       ...více

Medová masáž

Medová masáž je velmi jemná relaxační metoda se silnými detoxikačními účinky. Medová masáž Vás dokáže uvolnit a očistit Vaši mysl i tělo od škodlivých látek a nahromaděných stresů nejen posledních dní.
...více

Breussova masáž
...vice

Indická masáž hlavy
Tisíce let stará technika masáže vycházející z ajurvédského učení se v Indii předává jako rodinný klenot z generaci na generaci. Indické matky již od útlého věku masírují svým dětem temeno hlavy a tak toto umění, zvané též "champi", předávají dál.
...více

Havajská masáž LOMI-LOMI
...více


Magic Wrap - Dead Sea Clay
Ma
gic Wrap je unikátní detoxikační procedura, která Vám pomůže k vysněné postavě. Již 60 minut Vám pomůže zmenšit ceklový objem o 15 - 30 centimetrů, nastartovat metabolismus, detoxikovat, odvést přebytečnou vodu a aktivovat 
                                                             imunitní systém.
                                                             ...více