INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Sem vložte podnadpis

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Tisíce let stará technika masáže vycházející z ajurvédského učení se v Indii předává jako rodinný klenot z generaci na generaci. Indické matky již od útlého věku masírují svým dětem temeno hlavy a tak toto umění, zvané též "champi", předávají dál.

Po dlouhém dni v práci nás často trápí únava očí, zthulý krk, bolesti hlavy, únava téměř až vyčerpání. Se všemi těmito problémy si dokáže poradit tato technika. Její účinky ale zdaleka přesahují fyzickou stránku zdraví. Indická masáž napomáhá odbourávat stres, přináší pocit duševní pohody a klidu. Dokonce zlepšuje koncentraci a schopnost učit se, je tedy vhodná nejen pro osoby pracující ve stresovém prostředí, ale i studenty.

Při indické masáži hlavy působíme na svaly a kůži hlavy, krku, ramen a horní části paží, čímž odstraníme z těchto oblastí nahromaděné napětí a ztuhlost. Masírujeme přes oblečení (na masáž je vhodné bavlněné tričko s krátkým rukávem) bez použití olejů, pouze na obličej můžeme na přání klienta použít pár kapek růžového, levandulového či kokosového oleje.