Kdo jsem

Vážení klienti, návštěvníci mých stránek, dovolte, abych se Vám
představila. Jmenuji se Vlaďka Trnková a relativně nedávno jsem se stala masérkou. Nechte mě, abych Vám přiblížila svůj příběh.

Narodila jsem se a vyrůstala a studovala jsem v Hradci Králové. Ve sladké nevědomosti svého mládí jsem svůj profesní život prožívala v kanceláři na různých ekonomických pozicích, naposledy jako ekonomická manažerka.

Před několika lety jsem se vdala a přestěhovala do Obory, kde mě naleznete dodnes. V rozmezí tří let se mi narodili 2 úžasní kluci, kteří mi obrátili život naruby. Uvědomila jsem si, že už nechci sedět i 12 hodin v kanceláři a být neustále ve stresu, ze kterého nebylo cesty ven. Když jsem se proto rozhodovala, co dál, abych se mohla plnohodnotně věnovat své rodině a žít svůj život, nikoli přežívat, byla masáž jednou z variant.

V zimě jsem se tedy přihlásila na masérský kurz, kde jsem se potkala s partou úžasných lidí, nyní již přátel. Oni a skvělá lektorka Marcelka mi vnesli do života nový vánek a směr, kterým jsem se rozhodla ubírat. Masáž mě naprosto pohltila, a proto jsem se rozhodla vybudovat své vlastní masérské studio, které naleznete u nás v domě. Zjistila jsem také, že jeden z nejhezčích pocitů je dokázat někomu pomoct. Pocit, když někomu dokážete ulevit od bolesti, nezažijete v žádné kanceláři.

V blízké době si budu ještě rozšiřovat obzory a absolvuji další kurzy, abych Vám dokázala lépe pomáhat. Neváhejte tedy a přijďte vyzkoušet mé služby a otestovat masérské schopnosti.